Czy zobaczymy Michała Materlę na gali Colosseum 2? Możliwe!

Gala XTB KSW Colosseum 2 zbliża się coraz to większymi krokami. Z tego względu, raz w tygodniu mamy dostawać nazwisko, które ma pojawić się w klatce, tego wieczoru. W ostatnim czasie, bardzo wzrosła w kuluarach informacja, jakoby szefostwo KSW miało myśleć nad powołaniem do walki Michała Materlę, który jest ikoną KSW i nazwiskiem, które nadal może przyciągać wiernych kibiców, z całej Polski. Jest nawet pomysł na konkretne zestawienie, które mogłoby powstać z udziałem Michała. Sprawdźcie sami!

Jak mówi się nieoficjalnie, przeciwnikiem Michała Materlii miałby być Radosław Paczulski, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie i daje świetne walki. Jest to więc walka, która nie tylko miałaby przyciągać nazwiskami, lecz mogłaby być prawdziwą wojną w oktagonie. Michał Materla pomimo upływu lat, nadal ma wielkie serce do walki, które mógłby zostawić w oktagonie.

Jak na potencjalną walkę zapatruje się sam weteran KSW? Michał Materla jest jak najbardziej zainteresowany takim zestawieniem. Tym bardziej, że zna się z Radkiem i prywatnie bardzo się lubią, a także szanują, jako sportowcy. Jest to więc według niego ciekawa walka, która może zaciekawić widzów.

Michał Materla zaznaczył także, że docenia wzrost umiejętności Radka, w MMA. Dodaje także, że taka walka byłaby dla niego wyzwaniem i przygotowałby się do niej, mając pełną motywację do tego, aby stoczyć tak wymagający pojedynek.

Czytaj również:  Tomasz Romanowski przed swoim pojedynkiem na XTB KSW 78