Conor McGregor nadal nie był na testach USADY!

Bardzo ciekawe wieści napływają do nas wprost ze stanów zjednoczonych. Mianowicie okazuje się, że Conor McGregor nadal nie poddał się testom antydopingowym USADY, które są dla niego wymagane, przed powrotem do klatki UFC. Temat na jakiś czas ucichł, jednak dziś powraca on jak bumerang i pokazuje jasno, że Conor McGregor prawdopodobnie nadal nie pojawi się w klatce UFC w przeciągu najbliższych 6 miesięcy.

Wszystko dlatego, że zasady USADY są bardzo precyzyjnie określone w tym aspekcie. Każdy zawodnik musi przejść minimum sześciomiesięczny okres puli testowej przed antydopingiem, jeśli chodzi o zawodników UFC.

USADA na ten moment nadal oczekuje zgłoszenia od McGregora, który jeszcze nie dawno w programie „The MMA Hour” przyznał, że nie zgłaszał się do takich testów. Zakładając że McGregor zgłosi się do USADY w aktualnym miesiącu, do oktagonu wejdzie dopiero we wrześniu.

Co ciekawe Conor McGregor wielokrotnie negował głosy, jakoby korzystał z dopingu. Wiele razy wyśmiewał temat i ucinał go w swoim stylu.

Należy pamiętać jednak, że w regulaminie UFC widnieje zapis, jakoby reguła sześciu miesięcy mogła zostać zerwana w wypadku wystąpienia „wyjątkowych okoliczności”. Czy takie więc są szykowane dla McGregora? Bardzo możliwe.

Czytaj również:  Martin Lewandowski ostro o walce Szpilki z Denisem!