Babilon MMA 41 – wyniki ważenia. Jeden zawodnik ważył zbyt dużo!

Za nami ważenie przed galą Babilon MMA 41 w Bielsku Białej. Niestety nie wszyscy zawodnicy mają powody do zadowolenia. Okazuje się, że jeden zawodnik nie zmieścił się w założonym limicie wagowym…

Bohaterami walki wieczoru Babilon MMA 41 są Adrian Błeszyński oraz Filip Tomczak, którzy zawalczą o tymczasowy pas kategorii średniej. Całe szczęście oni nie mieli żadnych problemów przy ważeniu. Adrian Błeszyński ważył 83,9 kg zaś Filip Tomczak miał jeszcze większy zapas – jego waga wskazała 83,4 kg.

Podobnie było w przypadku co-main eventu, który jest eliminatorem do walki o pas wagi piórkowej. Paweł Polityło ważył 65,2 kg, zaś Kamil Warzybok 66,1 kg. Warto jednak wspomnieć, że w przypadku walk niemistrzowskich zawodnicy mają do dyspozycji 0,5 kg tolerancji.

Spośród wszystkich uczestników gali, jeden niestety nie dopełnić swojego obowiązku. Štěpán Guba, bo to o nim mowa, wniósł na wagę 79,2 kg. Jego rywal Rafał Dudek wycelował idealnie w limit pojedynku – 77 kg. Ich walka ostatecznie dojdzie do skutku i odbędzie się w formule K-1. Jednak nie obyło się to bez konsekwencji. Czechowi odjęto punkt w pierwszej rundzie pojedynku.

Przypominamy, że gala Babilon MMA 41 odbędzie się już dziś wieczorem. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na antenach grupy Polsat!

Czytaj również:  Wszystko na temat gali Babilon MMA