Artur Szpilka z kolejną walką, na KSW!

Rozmowy z Martinem Lewandowskim zawsze oznaczają kolejne walki, dla poszczególnych zawodników KSW. Nie inaczej jest z Arturem Szpilką, który dopiero powrócił z wakacji które spędzał wraz ze swoją partnerką i Jurasem, w Grecji. Dziś, Artur Szpilka jest po rozmowach z Martinem Lewandowskim co może oznaczać tylko tyle, że kolejna walka z udziałem „Szpili”, jest już zakontraktowana. Sam Artur Szpilka dodaje, że będzie to gruba walka.

Na dzień dzisiejszy bardzo trudno jest się domyślać, z kim konkretnie może zawalczyć Artur Szpilka. Patrząc na ranking KSW wagi ciężkiej, mógłby to być zarówno Štefan Vojčák, Filip Stawowy, Szymon Bajor, Michal Martinek, jak i pozostali, z tego rankingu. Nie jest jednak tajemnicą, że dla Artura Szpilki będą szykowani specjalni fighterzy, którzy swoją medialnością będą nadążać, nad możliwościami marketingowymi Artura Szpilki.

Na dzień dzisiejszy jedną z opcji, która już raz miała dojść do skutku, jest walka z Arkadiuszem Wrzoskiem. Wrzosek ma za sobą walkę na KSW Colosseum 2, gdzie poradził sobie z Bogdanem Stoicem. Skutkiem tego, bardzo możliwe, że KSW będzie chciało wrócić do zestawienia zawodników, którzy w ostatnim czasie mieli walczyć i wygrali swoje kolejne walki.

Z drugiej strony, możliwe że KSW będzie chciało zaskoczyć swoich fanów, idąc zupełnie w inną stronę.

Poniżej zdjęcie z profilu społecznościowego Artura Szpilki:

Czytaj również:  Michael Chandler pewny swojego zwycięstwa podczas UFC 281!