Żurom ostro na temat Denisa Załęckiego!

Żurom, który aktualnie przebywa w Dubaju, postanowił odnieść się do wczorajszej sytuacji, która miała miejsce, podczas konferencji przed CLOUT MMA 1. Przypomnijmy bowiem, że wczoraj na konferencji CLOUT MMA, została ogłoszona walka między Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem. Sprawdziły się więc słowa na naszym serwisie, które informowały, że Daniel Omielańczuk po zakończonym kontrakcie w KSW, może przejść do freak fightów!

Tak więc stało się! Daniel Omielańczuk zasilił szeregi CLOUT MMA i będzie w nich toczył swoje boje. Pierwszym z nich jest walka z Denisem Załęckim, która odbędzie się na jednej z najbliższych gal. Panowie od samego początku nie pałali do siebie dobrym nastawieniem i gdy tylko sytuacja pozwoliła, wręcz ruszyli na siebie. Prowodyrem sytuacji był Denis Załęcki, który jako pierwszy, postanowił ruszyć na swojego przyszłego oponenta.

Całą sytuację postanowił skomentować Żurom, który w świecie freak fightów również ma powrócić, na kolejnej części gali MMA VIP. Warto dodać, że jego trenerem był Daniel Omielańczuk, któremu Żurom z pewnością kibicuje.

Jak napisał na swoich social mediach Żurom, kibicuje on szybkiej wygranej swojemu trenerowi, a Denisowi Załęckiemu życzy dużej ilości pokory, ponieważ jak ocenił Żurom, Denis Załęcki jest „wybujany” i nie potrafi się ani odzywać, ani zachowywać w stronę profesjonalnych zawodników.

Poniżej macie cały wpis Żuroma:

Czytaj również:  Don Kasjo mocno na temat Załęckiego!