Zuckerberg vs Musk może pobić rekord PPV!

Walka Zuckerberg vs Musk zaczyna być coraz częściej poruszanym tematem medialnie. Wszystko z uwagi na to, jak duże zainteresowanie generuje sam temat. Walka dwóch najbardziej wpływowych postaci ze światów technologicznych sprawia, że każda federacja chciałaby zorganizować taką walkę. Co więcej, obaj panowie są po słowie z UFC, które ma potencjalnie sformalizować taką walkę, jeśli obie strony zgodzą się na umówione warunki.

Stąd też, coraz częściej mówi się o możliwościach i zasięgach, jakie jest w stanie wygenerować taka właśnie walka. Według tego, co powiedział wczoraj Dana White, potencjał jest bardzo wysoki na to, aby w mocny sposób pobić rekord PPV, który aktualnie wynosi 4.3 miliona sprzedanych PPV, na walce Mayweather vs. McGregor.

W wypadku walki Zuckerberg vs Musk mówi się jednak o zdecydowanie większej ilości zainteresowanych, ponieważ szef UFC wycenia, że taka walka wygeneruje ponad 10 milionów sprzedanych licencji PPV. Co więcej, jest to leciutki szacunek, ponieważ włodarz UFC uważa, że walka ma potencjał ku temu, aby zgromadzić nawet między 20 a 25 milionów fanów, którzy wykupią licencje PPV.

Wszystko dlatego, że zarówno Facebook jak i Twitter, mogłyby oferować transmisje PPV, które wygenerowałyby tak duże zainteresowanie ludzi i fanów, którzy w wygodny sposób mogliby dokonywać zakupu swoich licencji, aby obejrzeć walkę.

Czytaj również:  Piotr Szeliga zdradził, z kim miał walczyć w KSW!