Zobaczcie jak porusza się Francis Ngannou na media treningu!

Już w najbliższą sobotę, Francis Ngannou spróbuje swoich sił w boksie. Legenda MMA i UFC, wejdzie na zupełnie nową dla siebie płaszczyznę sportów uderzanych. Jego przeciwnikiem będzie Tyson Fury, który w oczach wszystkich ekspertów, jest murowanym faworytem tego pojedynku. Warto jednak zobaczyć, jak na dzisiejszym media treningu poradził sobie Kameruńczyk. Jaki są według Was jego szanse na zwycięstwo w pojedynku z Furym?

Francis Ngannou był przez długi czas chwalony przez samego Mike’a Tysona, który jest od początku jego trenerem. Według Tysona, Ngannou jest w stanie znokautować każdego, jeśli czysto trafi na szczękę swojego rywala. Warto jednak pamiętać, że jego pojedynek będzie toczony z aktualnie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w boksie, co oznacza nie lada wyzwanie.

Abstahując od tytułów, które ma Tyson Fury, jego styl jest niewygodny dla każdego przeciwnika, który wchodzi z nim do ringu. Wszystko przez nieszablonowe akcje, do których przyzwyczaił nas Tyson Fury w ostatnich latach. Co więcej, sam Aleksander Usyk może mieć problemy jako wytrwany pięściarz w pojedynku z Tysonem Furym. Dlatego też, Francis Ngannou ma zdecydowanie mniejsze szanse, według ekspertów od boksu.

Co ciekawe, na media treningu Francis Ngannou wyglądał całkiem dobrze i popisał się kilkoma akcjami. Oprócz sprawnej ofensywy, Francis Ngannou musi pokazać żelazną defensywę, ponieważ tylko ona może zapewnić mu jakiekolwiek szanse w ringu, z Tysonem Furym.

Poniżej możecie zobaczyć media trening i akcje Francisa Ngannou:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot gotowy na wojnę podczas UFC 285!