Znany freak fighter żąda pieniędzy za opuszczenie mieszkania!

Kolejna afera ze znanym freak fighterem! Okazuje się, że Polak żąda pieniędzy za opuszczenie mieszkania!

Ta sprawa jest na tyle głośna, że zajęły się nią ogólnopolskie media! Dotyczy Tomasza C., znanego freak fightera, który lubi obnosić się ze swoim bogactwem i uzależnieniami. Wynajmuje on apartament przy ul. Grzybowskiej w Warszawie, w jednym z najdroższych budynków w stolicy. W pewnym momencie przestał jednak płacić swoje zobowiązania i na ten moment jego dług w stosunku do właściciela mieszkania sięgnął czterdziestu ośmiu tysięcy złotych.

Polski freak fighter otrzymał wypowiedzenie umowy najmu, odcięto mu też energię elektryczną. Mimo wszystko nadal okupuje lokum wraz ze swoją dziewczyną i kilkumiesięcznym dzieckiem. Tomasz C. jednak próbuje pójść na ugodę z właścicielem mieszkania, ale jego warunki są śmieszne, ponieważ proponuje, by ten zapłacił mu za opuszczenie lokum! Co ciekawe, żąda, by właściciel zapłacił mu na pół roku z góry, na nowe mieszkanie i wtedy się wyprowadzi.

Warto wspomnieć, że Tomasz C. w swojej karierze stoczył dwa pojedynki dla MMA VIP. To nieistniejąca już organizacja, ale i tak walki stoczone dla niej zapewniły mu rozpoznawalność. W pierwszym pojedynku zawodnik przegrał z Krystianem Pudzianowskim, a w drugiej wygrał z Andrzejem Żuromskim.

Czytaj również:  FAME organizuje loterię na Nissana GTR R35!