Znamy rywala Erko Jun na PRIME 7!

To już pewne! Erko Jun wystąpi na gali PRIME 7! Z kim zmierzy się popularny zawodnik? Odpowiadamy!

Erko Jun to były zawodnik największej polskiej federacji, a więc Konfrontacji Sztuk Walki. Na jego koncie jest kilka pojedynków, z czego większość wygrał i to przez TKO/KO. Udało mu się pokonać między innymi Akopa Szostaka, Tomasza Oświęcińskiego, czy Popka. Erko Jun w zawodowym MMA przegrał tylko dwa razy – z Mariuszem Pudzianowskim i Damianem Olszewskim. Teraz przed nim kolejne, nowe doświadczenie zawodowe, bowiem weźmie udział w kolejnej edycji gali Prime Show MMA. O jego angaży dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu z mediów społecznościowych organizacji PRIME. Jednak w tajemnicy było trzymane to, kto będzie jego rywalem.

Teraz na gali PRIME 6: Premium, która odbyła się w Toruniu, karty zostały wyłożone na stół i poznaliśmy nazwiko rywala Erko Juna. Okazuje się, że naprzeciw zawodnika z Bośni i Hercegowiny podczas PRIME 7 stanie Paweł Trybała, zawodnik, który lubi jak krzyczy się jego pseudonim. Jest to potwierdzona informacja, o której również można przeczytać na oficjalnej stronie PRIME Show MMA w mediach społecznościowych.

Z pewnością przez Erko Junem niełatwe zadanie, ponieważ będzie musiał stawić czoła doświadczonemu zawodnikowi. Trybson ma na koncie dwanaście pojedynków, z czego wygrał siedem. Czy wygra i ten? O tym dowiemy się już niedługo!

Czytaj również:  Artur Binkowski ostro o Najmanie!