Znamy okładkę UFC 5! Dziś poznamy także trailer UFC 5!

Elektronicy nabierają tempa w promocji kolejnej odsłony jedynej gry, która powiązana jest ze światem MMA, a także federacją UFC. Na odsłonę kolejnego UFC 5 musieliśmy czekać kilka lat. Dlatego też, wielu fanów jest mocno zaangażowanych we wszelkie nowinki i przecieki, dotyczące tego tytułu. W tym artykule dowiesz się także, gdzie oczekiwać trailera do gry UFC 5. Zapraszamy!

Trailer do gry UFC 5 zostanie udostępniony dziś, czasu Polskiego, na platformie YouTube EA Sports. Będzie to pierwszy, oficjalny trailer, w którym gracze chcą zobaczyć oprócz oprawy graficznej, która może towarzyszyć tej rozgrywce, także samą rozgrywkę. Jednak nie wiemy, czy do tego finalnie dojdzie i prócz nowych możliwości gry, poznamy także jej część grywalną.

Pewne jest natomiast to, że UFC udostępniając nam już okładki różnych wersji gier (wersji deluxe i standardowej), zaczynają oficjalnie promocję swojego nowego tytułu, natomiast trailer będzie tego idealnym dopełnieniem i udowodnieniem, że cała kampania rusza na poważnie, a gra trafi do nas w dzień premiery, czyli 27 października 2023 roku.

Mamy nadzieję, że powyższa data zostanie dziś potwierdzona także przy pomocy trailera, który wyjaśni nam wszystko!

Tutaj klikajcie, aby zobaczyć o godzinie 17:00 premierę trailera gry UFC 5:

Czytaj również:  Wiadomo kiedy Robert Bryczek zawalczy w UFC!