Znamy oficjalną datę premiery gry UFC 5!

Sympatycy wirtualnego MMA bardzo długo czekali na ten moment. UFC 5, czyli kolejna odsłona symulatora mieszanych sztuk walk, miała zostać nam odsłoniona we wrześniu, 2023. Tak się jednak nie stanie, ponieważ poznaliśmy już oficjalne przecieki, odnośnie najbardziej wyczekiwanego tytułu w sferze mieszanych sztuk walk!

Jak doszło do wycieku? Informacje ujawnił zespół Insider Gaming, który jest odpowiedzialny prawdopodobnie za kontrolowane wycieki, odnośnie różnych gier i produktów elektronicznych, które wypływają wcześniej na rynek. Nie mogło być inaczej w kwestii gry UFC 5, która jest mocno wyczekiwana przez fanów MMA, a wypuszczenie tak ważnych informacji na temat gry „elektroników”, daje ogromne zasięgi.

Skutkiem tego, do sieci trafiła oficjalna data premiery gry, która dziś jest sygnowana na 27 października, 2023 roku. Na ten moment wiemy także, że gra jest dedykowana najnowszym konsolom Playstation 5 i Xbox Series S/X. EA nie planuje także wspierać komputerów osobistych i laptopów.

Co ciekawe, od dłuższego czasu mówiło się o wzmożonej brutalności, której życzyli sobie gracze serii UFC. Możliwe, że EA wzięło tym razem pod uwagę głos fanów, ponieważ oznaczenie wiekowe M zamiast T oznaczać może w praktyce, większą brutalność w grze. EA wspomniało już, że gra ma posiadać aż 64 tysiące różnych form obrażeń, które mają łączyć się z widoczną krwią, podczas pojedynków.

Ponadto, w grze ma pojawić się zupełnie nowy tryb kariery online, która ma pozwolić na rywalizację wszystkim zawodnikom w sieci, za pomocą swoich własnych postaci.

Co ciekawe, do sieci trafiła zapowiedź trailera (dość oryginalne):

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski pokazuje swoje przygotowania do walki ze Szpilką!