Znamy nowości z gry UFC 5!

Elektronicy odsłaniają kolejne karty, jeśli chodzi o swój najnowszy produkt, czyli grę UFC 5. Tym razem, EA Sport zdecydowało się wypuścić aż 20 minutowy materiał, który ma pokazać nam możliwości rozgrywki i nowości, na które czekali fani serii gier UFC. Zapraszamy!

Największą nowością, która chwali się EA, jest nowy system uderzeń i obrażeń, zwany Real Impact. Ma on zrewolucjonizować podejście do rozgrywki, w serii UFC. Oprócz tego, ma on zapewnić zupełnie nowe doznania, a także sprawić, że gracze będą jeszcze bardziej uważać na każdy wyprowadzony i otrzymany cios.

Real Impact ma bowiem obliczać siłę uderzenia każdego ciosu i obrażenia, które mogą realnie wpływać na rozwój naszej rozgrywki. Liczne rozcięcia bądź uszkodzenia mogą wpływać bowiem realnie na decyzję sędziów, odnośnie dopuszczenia nas, do dalszej walki.

UFC 5 to także pozbycie się mini gier w parterze, które były znane z poprzednich wersji. Tym razem, akcje w parterze będą miały na celu urealnienie całej rozgrywki i przybliżenie jej do akcji parterowych, znanych z prawdziwych walk w UFC.

Poniżej znajdziecie materiał z 20 minutowej rozgrywki:

Czytaj również:  Cortney Casey przyznała się do dopingu!