Znamy datę FAME 16 oraz pierwszy pojedynek!

FAME 16 zostało zapowiedziane oficjalnie! Największa gala freak fight w Polsce powraca jeszcze w tym roku. Znamy także pierwsze, hitowe zestawienie tej gali. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na jej temat!

Według włodarzy i widzów, gala FAME 15 okazała się sporym sukcesem. FAME jak zwykle dopięło wszystko na ostatni guzik, skutkiem czego na jednej gali mieliśmy okazję oglądać standardowy oktagon, klatkę rzymską i bokserski ring. Wszystkie te zestawienia z pewnością spowodowały, że fani mogli cieszyć się dodatkowymi, dużymi emocjami podczas pojedynków.

Warto wspomnieć także o samych pojedynkach, które z pewnością uzyskają z czasem miano historycznych. Mowa o Arkadiuszu Tańculi, który ostatecznie zakończył konflikt z rodziną Murańskich. Ten sam Arkadiusz Tańcula dzielił się także w swoim programie informacyjnymi, kwestiami dotyczącymi Pay-Per-View i jego wynikami:

– „Wiem, jaki był wynik pay-per-view. Mogę powiedzieć, ale to będzie plus minus, nie będę tu mówić dokładnie.Wynik FAME’u to jest jakieś… pół miliona sprzedanych licencji. To czyni go drugim najlepszym w historii federacji.”

Marcin Dubiel powróci na FAME 16!

Chyba każdy z nas zapamiętał ostatnią walkę Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego. Ich walka trwała 18 minut. Był to rekord w polskim freak fight. Marcin jednak już czuje się dobrze i jest gotów wrócić do klatki!

Jest on też pierwszą postacią, która została ogłoszona na karcie walk FAME MMA 16. Jak wiemy, gala odbędzie się już 5 listopada na arenie Gliwice, natomiast jego rywalem będzie Mateusz Trąbka, czyli popularny „Tromba” z byłej ekipy Friza.

– „Marcin Dubiel wraca do klatki po niezwykłym zwycięstwie w ponad 17-minutowym pojedynku na poprzedniej gali! Jego niezniszczalność sprawdzi Tromba, który rozbudził apetyty podczas świetnego debiutu na FAME 14. Topowi YouTuberzy zmierzą się już 5 listopada i tylko jedno jest pewne – Gliwice zapłoną po raz kolejny!”

Czytaj również:  Mateusz Murański zawalczy z gwiazdą KSW!