Znamy datę FAME 16 oraz pierwszy pojedynek!

FAME 16 zostało zapowiedziane oficjalnie! Największa gala freak fight w Polsce powraca jeszcze w tym roku. Znamy także pierwsze, hitowe zestawienie tej gali. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na jej temat!

Według włodarzy i widzów, gala FAME 15 okazała się sporym sukcesem. FAME jak zwykle dopięło wszystko na ostatni guzik, skutkiem czego na jednej gali mieliśmy okazję oglądać standardowy oktagon, klatkę rzymską i bokserski ring. Wszystkie te zestawienia z pewnością spowodowały, że fani mogli cieszyć się dodatkowymi, dużymi emocjami podczas pojedynków.

Warto wspomnieć także o samych pojedynkach, które z pewnością uzyskają z czasem miano historycznych. Mowa o Arkadiuszu Tańculi, który ostatecznie zakończył konflikt z rodziną Murańskich. Ten sam Arkadiusz Tańcula dzielił się także w swoim programie informacyjnymi, kwestiami dotyczącymi Pay-Per-View i jego wynikami.

Marcin Dubiel powróci na FAME 16!

Chyba każdy z nas zapamiętał ostatnią walkę Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego. Ich walka trwała 18 minut. Był to rekord w polskim freak fight. Marcin jednak już czuje się dobrze i jest gotów wrócić do klatki!

Jest on też pierwszą postacią, która została ogłoszona na karcie walk FAME MMA 16. Jak wiemy, gala odbędzie się już 5 listopada na arenie Gliwice, natomiast jego rywalem będzie Mateusz Trąbka, czyli popularny „Tromba” z byłej ekipy Friza.

Czytaj również:  Nasze propozycje na skuteczny Fame MMA bet