Znamy całą kartę walk na FAME 19!

Trzeba przyznać, że federacja FAME nie zwalnia tempa. Tuż po wydarzeniu, jakim było FAME Friday Arena, federacja postanowiła ogłosić całą kartę walk, na swoim przyszłym wydarzeniu. Skutkiem tego wiemy, kto wystąpi podczas gali, która będzie miała miejsce już 2 września, w Krakowskiej Tauron Arenie. Sprawdźcie sami!

Największym wydarzeniem będzie oczywiście main event, w którym zgodnie z zapowiedziami i plotkami z sieci, weźmie udział Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Arkadiusz Tańcula. Jest to dość mocne wydarzenie biorąc pod uwagę fakt, iż Arkadiusz Tańcula będzie miał okazję wreszcie sprawdzić się z prawdziwym sportowcem. Po ostatniej przegranej, jest to świetna okazja do tego, aby pokazać się dobrze, w klatce federacji FAME.

Oprócz tego zestawienia, w klatce zobaczymy znów Marcina Dubiela, którym tym razem, będzie miał okazję zmierzyć się z Xayoo. Będzie to okazja do kolejnego polepszenia swojego rekordu w MMA. Będzie to oczywiście co main event, który został przygotowany w formule K-1.

Z ciekawych walk, warto wyróżnić pojedynek Kuby Nowaczkiewicza z Robertem Karasiem, który jest dziś na językach wszystkich, z uwagi na domniemany doping. Warto dodać, że federacja FAME w dzisiejszym dniu postawiła się po stronie swojego zawodnika, wspierając go medialnie.

Do klatki wraca także Sebastian Fabijański, którzy zmierzy się z Filipkiem. Panowie mieli okazję wzbudzić ciekawy konflikt, który finalnie, będzie miał swoje ujście w klatce.

Poniżej, wszystkie walki na FAME 19:

Czytaj również:  Tomasz Sarara chce rewanżu z Wrzoskiem!