Zawodnik poddał samego siebie na gali Fight Music Show: Fight Night 2 w Brazylii!

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Na gali Fight Music Show: Fight Night 2 w Brazylii zawodnik poddał samego siebie. Jak do tego doszło? Poniżej garść informacji o całym wydarzeniu!

Na gali Fight Music Show: Fight Night 2 odbyło się dziesięć walk, niektóre w formule MMA, inne w formule K-1. W main  evencie w formule K-1 doszło do starcia pomiędzy dwoma zawodnikami z Brazylii –   Dioginisem Souzą a Otacillio de Oliveirą. Ostatecznie  przez niejednogłośną decyzję sędziów zwycięstwo odniósł Dioginis Souza. Z dziewięciu walk pięć zakończyła się przed czasem. Ciekawe starcie odbyło się między Nicolle Valiari (7-2) a Daniele Antonelli. To starcie wygrała Nicolle Caliari i tym samym zapisała na swoim koncie trzecie zwycięstwo z rzędu i niewykluczone, że może otrzyma szansę w Contender Series.  

Jednak podczas gali Fight Music Show: Fight Night 2 doszło do jeszcze jednego, ale dość nietypowego starcia. W wadze lekkiej doszło do starcia Yana N’Tchala (10-1) z Luizem Claudio (4-3-1). zawodnik gospodarzy pracował nad zapięciem dźwigni na kostkę rywala. Zrobił to w nieodpowiedni sposób i splotła się też jego noga. W pewnym momencie Luiz z grymasem bólu odklepał i tym samym zapewnił zwycięstwo swojemu rywalowi.

Czytaj również:  Marcin Najman uderza w Boxdela i Szeligę!