Zawodnik KSW w 10 sekund znokautował rywala!

W sobotę w Sztokholmie odbyła się gala FCR-Fight Club Rush 18. W co-main evencie wystąpił zawodnik Konfrontacji Sztuk Walki – Andreas Berg Gustafsson. To dla reprezentanta Szwecji kolejny pojedynek poza polską organizacją. Tym razem był to występ zakończony w fenomenalnym stylu!

Andreas Berg Gustafsson (10-2) dla największej organizacji w naszym kraju stoczył w sumie dwie walki. Jego debiut w Konfrontacji Sztuk Walki miał miejsce w październiku 2020 roku, gdy na KSW 55 stanął do walki z Damianem Janikowskim (medalista olimpijski w zapasach). Po cały dystansie zawodnik przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Polakiem. Warto jednak wspomnieć, że była to emocjonująca walka, a Janikowski odnotował jedno z największych zwycięstw w dotychczasowej karierze w mieszanych sztukach walki. Druga walka Andreasa Berga Gustafssona odbyła się na KSW 79 w Czechach. Wówczas zawodnik zmierzył się z Davidem Hoskiem, którego zastopował po dwóch minutach i trzydziestu trzech sekundach.

Teraz za nami kolejny świetny występ Andreasa Berga Gustafssona. Szwed wystąpił przed własną publicznością na gali FCR-Fight Club Rush 18. Jego walka była tak krótka, a tak spektakularna, że na długo zostanie zapamiętana. Wszystko dlatego, że Andreas Berg Gustafsson znokautował rywala w zaledwie dziesięć sekund.

32-latek stoczył już trzecią walkę poza Konfrontacją Sztuk Walki. Chcielibyście zobaczyć jego starcie w Polsce? Ciekawe, czy się doczekamy, czy Andreas Berg Gustafsson skupi się na walkach poza naszym krajem.

Czytaj również:  Mamy zapowiedź hitowej walki Pudzian - Szpilka!