Za godzinę druga konferencja przed PRIME 5!

Już za godzinę rozpoczyna się druga konferencja przed galą PRIME 5, która odbędzie się już w ten weekend. Dzisiejsze wydarzenie zapowiada się szczególnie ciekawie, biorąc pod uwagę fakt, iż w ostatniej konfrontacji Pawła Jóźwiaka i Jacka Murańskiego, doszło do wielkich starć słownych. Skutkiem tego, po dzisiejszej konferencji spodziewamy się emocji!

Druga konferencja przed galą PRIME 5 już dzisiaj. Będziemy mogli obejrzeć bardzo ciekawe starcia zawodników, którzy już w sobotę spotkają się w oktagonie. Największe emocje budzi oczywiście kolejne starcie Prezesa FEN z Jackiem Murańskim, który w ostatnim czasie, bardzo zmienił podejście do swojego oponenta.

Jak zwykle, możemy spodziewać się także ciekawych wymian zdań i performingów między Jasiem Kapelą a Bagietą. Jest to kolejna para zawodników, która bardzo się nie lubi i która robi zawsze, bardzo dobre show.

Dobrze zapowiada się także starcie pomiędzy Adrianem Ciosem a Łukaszem Magicalem, którzy coraz bardziej czują emocje, przed swoim pojedynkiem.

Podsumowując, druga konferencja przed PRIME 5 może przynieść nam o wiele więcej emocji, ponieważ zawodnicy widocznie odczuwają presję, przed swoimi kolejnymi pojedynkami.

Konferencja będzie dostępna za darmo, poniżej:

Czytaj również:  Mamy zapowiedź hitowej walki Pudzian - Szpilka!