Z KOTS na WOTORE 6!

WOTORE 6 cały czas jest kompletowane, pod względem zestawień. Skutkiem tego, co chwila dowiadujemy się o nowych zestawieniach, które będą miały miejsce już 21 października, na kolejnej edycji gali. Zestawienie o którym dziś będzie mowa, wydaje się być bardzo ciekawym kąskiem dla fanów MMA. Sprawdźcie sami!

KOTS to brutalne, uliczne walki, które zyskały sławę na całym świecie. Pomimo tego, iż jest to bójka uliczna, została ona w maksymalny sposób sprofesjonalizowana przez samych organizatorów, którzy założyli kanał Youtube właśnie o nazwie „KOTS” (skrót oznacza Kings Of The Streets). W walkach KOTS biorą udział wszyscy chętni z całego świata. Oczywiście nie występuje tam byle kto, ponieważ każdy uczestnik musi przejść dokładną weryfikację, aby móc zawalczyć w tzw. podziemnym kręgu.

Potężne zestawienie – KOTS vs WOTORE

Nowym zawodnikiem gali WOTORE 6 jest Franco Tenaglia z Hiszpanii, który znany jest bardzo dobrze miedzy innymi z walk KOTS. Swoje rękawice skrzyżuje on z Patrykiem Hebelem, który jest zawodnikiem klubu z Gdyni.

Warto dodać, że Patryk Hebel jest zawodowym mistrzem Niemiec w organizacji ISKA (jest także właścicielem tego pasa). Dodatkowo, jest amatorskim mistrzem Polski w K!, a także mistrzem federaci Krwawego Sportu. Jego zawodowy rekord to 18-6, natomiast amatorski 7-2, w tym na gołe pięści 3-1.

Jest to więc świetne zestawienie sportowca z ulicznikiem, które może mieć bardzo brutalny finał. Wystarczy tylko spojrzeć, jak wygląda FRANCO w akcji:

Czytaj również:  Dawid Ozdoba nie żyje. Miał 45 lat.