Z kim w najbliższej walce może zawalczyć Mamed Khalidov?

Rąbka tajemnicy na ten temat uchylił sam Marian Ziółkowski, który dopiero co, został ogłoszony na gali XTB KSW Colosseum 2. Marian Ziółkowski podał kilka możliwości, które są brane pod uwagę w zestawieniu z Mamedem Khalidovem. Jak można spodziewać się, wszystkie nazwiska robią wrażenie i każde z nich może okazać się całkiem ciekawym wyzwaniem i widowiskiem w walce z Mamedem, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie fizycznej.

Jak pokazał ostatni pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, Mameda Khalidova cały czas trzeba traktować jako poważne zagrożenie w klatce. Zawodnik KSW jest aktualnie w formie i może namieszać praktycznie w każdym pojedynku. Widać po walce, że Mamed jest pewny siebie i gotowy na ostre boje, jak przyzwyczaił do tego swoich fanów.

Skutkiem tego, w jednym z ostatnich wywiadów, Marian Ziółkowski postanowił wytypować nazwiska, o których mówi się w kuluarach KSW. Jednym z zawodników, którzy jest brany pod uwagę jest Hector Lombard. Innym z kolei jest Lyoto Machid. W ostatnim czasie Marian Ziółkowski stwierdził, że mówi się coraz częściej o osobie, która ma być większym nazwiskiem i jednocześnie wyzwaniem dla Mameda. Jest to zawodnik, który miał okazję bić się dla UFC oraz PRIDE, a także miał bardzo szybki styl walki.

Media już porównują to zestawienie i mówią o osobie Bitora Belforta, który pasowałby do powyższego opisu. Jest to były mistrz UFC w wadze półciężkiej.

Czytaj również:  Artur Szpilka chcę zmierzyć się z Pudzianowskim!