Z kim może zawalczyć Bombardier MMA i dlaczego warto go obstawiać?

Serigne Ousmane Dia znany szerszej publiczności jako Bombardier MMA to senegalski mistrz w zapasach, a od 2018 roku również zawodnik mieszanych sztuk walki w wadze superciężkiej. W swoich walkach masakruje przeciwników ciosami pięściami w parterze. Jak wyglądał rozwój jego kariery w polskim MMA i z kim może zawalczyć podczas kolejnych spotkań? Koniecznie sprawdź i dowiedz się, dlaczego warto typować jego zwycięstwo w nadchodzących spotkaniach.

Bombardier MMA – profil zawodnika

Pierwsze kroki w zapasach bombardier stawiał będąc jeszcze rybakiem. Po połowach dalekomorskich, wspólnie z innymi rybakami organizowali zapasy na brzegu. Wówczas został zauważony, a następnie zaangażowany w mbapatts czyli tradycyjne sesje zapaśnicze, które odbywają się na zasadzie „bez uderzania”. Wówczas pokonał wszystkich swoich przeciwników, a jego menadżer doszedł do wniosku, że to idealny moment na to, by rozpocząć karierę zawodową.

Również w zawodowych zapasach Bombardier odnosił spektakularne sukcesy. Pokonał wszystkich zapaśników ze swojego pokolenia i tym samym otworzył sobie drogę do walki z niekwestionowanym mistrzem areny – Tysonem.

W MMA Bombardier zadebiutował 5 maja 2018 roku podczas szwajcarskiej gali SHC XII. Wówczas stanął do walki z Senegalczykiem Amodu Papisem Konem. Wówczas udało mu się zaliczyć swoje pierwsze zwycięstow pokonując swojego rywala w parterze jeszcze w pierwszej rundzie. Wygrana walka dała mu mistrzowski pas SHC w wadze super ciężkiej.

W 2021 roku mogliśmy po raz pierwszy oglądać popisy Bombardiera podczas gali KSW. Wówczas w ramach pojedynku w kategorii open zawalczył z Mariuszem Pudzianowskim. Starcie to należało do Pudziana, który pokonał swojego rywala w osiemnastej sekundzie pierwszej rundy.

W kolejnych pojedynkach Bombardier stawał do walki z Damianem Zduńczykiem i Wagnerem da Conceicao Martinsem. Oby rywali pokonał w pierwszej rundzie poprzez nokaut techniczny – ciosami pięściami w parterze.

Z kim może zawalczyć Bombardier MMA?

Jeszcze w lipcu tego roku Bombardier podkreślał, że zależy mu na tym, by zyskać szansę na rewanż na Mariuszu Pudzianowskim. Pierwszy pojedynek dwóch potężnych mężczyzn okazał się niezwykle zaskakujący dla potężnego Senegalczyka. Mariusz Pudzianowski znokautował swojego rywala w osiemnastej sekundzie pojedynku. Nokaut był tak potężny, że Bombardier stracił przytomność, a gdy się ocknął, zdziwił się, że walka już się skończyła.

Czytaj również:  Kiedy kolejna walka Popka we Freak Fight?

Po powrocie do Polski od razu zdecydował się powrócić do MMA. Wówczas postawił na walki freakowe. W swojej pierwszej walce na gali Prime Show MMA 2 zawalczył ze Stiflerem, jednak nie ukrywał, że zależy mu przede wszystkim na tym, by móc się odegrać na Mariuszu Pudzianowskim.

Możemy przypuszczać, że walka ta dojdzie do skutku. Świat mieszanych sztuk walki stara się zaspokajać prośby kibiców. Tym samym istnieje duża szansa na to, że będziemy mogli zobaczyć kolejne widowisko.

Dlaczego warto obstawiać Bombardiera?

Choć walka z Mariuszem Pudzianowskim okazała się dla Bombardiera przykrą porażką, to nie warto rezygnować ze stawiania na jego zwycięstwo. Nie da się ukryć, że tylko Mariusz Pudzianowski okazał się zawodnikiem nie do pokonania.

Bombardier ma na swoim koncie liczne zwycięstwa, w tym dwukrotny tytuł mistrza w wadze superciężkiej. W 2018 roku uzyskał tytuł mistrza w SHC, z kolei w 2020 roku w RECC.

Jeśli dojdzie do walki Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim, prawdopodobnie będzie mu zależało na tym, by móc się odegrać na swoim rywalu.

Jak typować walki Bombardiera?

Jeśli zależy ci na tym, by zgarniać wysokie wygrane podczas typowania zakładów na walki Bombardiera, powinieneś dokładnie się do tego przygotować. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, z kim Bombardier stanie do walki. Na podstawie analizy dotychczasowych walk możemy zauważyć, że Bombardier niemal nie ma sobie równych.

Chcąc typować zakłady bukmacherskie na walki senegalskiego zapaśnika – Bombardiera możesz skupić się na zakładach na jego zwycięstwo, szczególnie przed zakończeniem pierwszej rundy. Senegalczyk wielokrotnie pokazał, na co go naprawdę stać.

Jeśli zależy ci na tym, by uzyskać jak najwyższe wygrane, zwróć uwagę na oferty legalnych polskich bukmacherów. Być może któryś z nich będzie proponował wyraźnie wyższe kursy, które przełożą się na wyższe wygrane. Dodatkowo sprawdź ofertę bieżących promocji bukmacherskich. Gdy pojawiają się rozgrywki lub walki, na które czeka wielu kibiców, operatorzy prześcigają się w proponowaniu najciekawszych propozycji.

Czytaj również:  Jacek Murański – kim jest kontrowersyjna postać Fame MMA?

Jeżeli jeszcze nie rozpocząłeś swojej przygody z zakładami bukmacherskimi, koniecznie sprawdź oferty bonusów na start. Niemal każdy legalny operator zakładów wzajemnych ma w swojej ofercie atrakcyjne pakiety powitalne, które pozwalają typować zakłady bukmacherskie przy możliwie jak najniższym udziale kosztów własnych. W ten sposób będziesz mógł postawić swój pierwszy zakład bez strachu o utratę środków. Sprawdź w szczególności ofertę freebetów. Darmowe zakłady to najlepsza propozycja dla początkujących graczy, którzy dopiero odnajdują się w świecie zakładów bukmacherskich.