Wrzosek przerywa milczenie!

Arkadiusz Wrzosek, nowy nabytek KSW, postanowił przerwać milczenie i odnieść się do wywiadu rzeka Tomasza Sarrary, który od kilku tygodni jest dostępny w sieci. Przypomnijmy, że Tomasz Sarrara postanowił opowiedzieć o swoim ostatnim pojedynku z Wrzoskiem po miesięcznej przerwie. Co na to wszystko Arkadiusz Wrzosek?

Wrzosek przez bardzo długi czas nie komentował wywiadu swojego byłego przeciwnika, choć ten, w kilku momentach wywiadu zaczepiał go i stwierdził nawet, że należy mu się rewanż, a przeciwnik wcale nie był tak dobry. Podczas ostatniego wywiadu dla MyMMA.pl Arkadiusz Wrzosek postanowił jednak przerwać milczenie w tej sprawie:

Jak stwierdził Wrzosek, nie ma żadnego argumentu do tego, aby stwierdzić, że w rewanżu padnie jakiś „wpierdol” ze strony Sarrary. Dodatkowo, fighter zauważa, że dostał zaledwie dwa uderzenia na głowę, podczas gdy jego przeciwnik takich uderzeń otrzymał ponad osiemdziesiąt. Według niego, kibice stracili dużo szacunku do Tomasza Sarrary.

Według Arkadiusza Wrzoska, takie wypowiedzi nie przystają prawdziwemu sportowcowi.

Na dzień dzisiejszy, Arkadiusz Wrzosek myśli o swojej przyszłości w KSW i kolejnych pojedynkach. W kuluarach mówi się już o potencjalnym starciu Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska.

Czytaj również:  Adam Soroko kończy wielką awanturę za kulisami!