Wiemy już, z kim zawalczy Wielku Bu podczas PRIME 5!

Wielki Bu poznał dziś swojego rywala. Zestawienie może elektryzować i wydaje się być bardzo dobrze przemyślane, ponieważ jego przeciwnikiem okazuje się były freak fighter federacji FAME, czyli Łukasz Lupa. Zestawienie jest na tyle ciekawe, ponieważ bardzo trudno jest przed walką stwierdzić, który z zawodników może sięgnąć po wygraną.

Powrót Lupy do freak fightów może cieszyć. Pomimo iż Łukasz Lupa nie jest osobą najbardziej kontrowersyjną, posiada duże umiejętności sportowe, które pozwalają umieszczać go w bardzo ciekawych zestawieniach. Niestety, gala FAME od dawna zapomniała już o Lupie, który niejednokrotnie w wywiadach podkreślał, że jest mu z tego powodu bardzo źle. Niemniej jednak wydaje się, że Lupa mógł znaleźć nową federację, która będzie w stanie nakręcać mu nowe walki.

Obaj zawodnicy mają wiele do udowodnienia, ponieważ Wielki Bu bardzo długo chciał stoczyć pojedynki freakowe. Nie było to jednak możliwe przez to, jak wiele złego działo się wokół jego osoby. Z kolei Lupa wraca po to, aby wreszcie poprawić swój rekord i wyjść na prostą. Wygrana da mu w świecie freaków drugie życie i może pozwolić na to, żeby kontynuować w tym aspekcie, swoją karierę. Nie zapominajmy także, że Lupa dysponuje bardzo mocnym uderzeniem, które może być pogromem dla wielu zawodników, w federacji PRIME.

Poniżej oficjalna prezentacja zestawienia:

Czytaj również:  Dojdzie do walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!