Wiemy, dlaczego Jarek Ninja nie wystąpi na Clout MMA 1!

Trzeba przyznać, że federacja Clout MMA, ma spore problemy, przed swoim pierwszym wydarzeniem. Podobnie jak jeden z jej niedoszłych uczestników. Jarek Ninja został bowiem aresztowany dnia 2-go września, we własnym domu. Chodzi o sprawy z przed lat, które toczyły się, bez udziału samego zainteresowanego. Skutkiem tego, policja weszła do domu Jarka po to, aby doprowadzić go do sprawy. Skutkiem tego, Jarek Ninja nie pojawi się jutro, jako zawodnik Clout MMA.

Trzeba przyznać, że historia Jarka jest dość smutna. Zawodnik Clout MMA wrócił do Polski, gdzie podjął legalną pracę, a następnie dostał zaproszenie do federacji Clout MMA, która poszła za głosem kibiców, chcących zobaczyć Jarka, na jednej z gal MMA. Kiedy wydawało się, że Jarek Ninja już jutro zadebiutuje w oktagonie, dostaliśmy w ostatnim momencie informację, że finalnie nie dojdzie do tego. Na początku, sama federacja nie komentowała tego, w żaden sposób.

Na miejsce Jarka Ninja pojawi się charyzmatyczny konferansjer PRIME MMA, a także tłumacz Jay’a Silvy, czyli Jarosław Sobonkiewicz, który jak sam twierdzi, jest to winny federacji Clout MMA, która wyciągnęła do niego rękę. Jarosław Sobonkiewicz jest co prawda bez przygotowań i nie ma złej krwi z Konradem Karwatem, jednak jak sam zapowiada, nie będzie to łatwa walka dla Konrada.

Poniżej pełne oświadczenie Jarka Ninja, z jego profilu społecznościowego:

Czytaj również:  Szpila zamierza atakować kontuzjowaną nogę Denisa!