Wielki Bu ze swoim debiutem podczas FEN 45!

FEN 45 odbędzie się już w ten weekend. Jedna z walka z pewnością ciekawi pewną część widzów, która interesuje się światem freak fightów. Długo już zapowiadany pojedynek Wielkiego Bu, będzie miał swoje zwieńczenie. Zawalczy on z Nikolą Milanoviciem, który w przeszłości miał okazję mierzyć się choćby z Mariuszem Pudzianowskim!

Walka obu zawodników zapowiada się bardzo ciekawie. Trudno przed jej rozpoczęciem ferować werdykt, ponieważ Wielki Bu, dopiero wchodzi do świata walk MMA (do tej pory stoczył tylko pojedynek bokserski, który zakończył się remisem) i będzie to jego pierwsza walka w tej formule.

 Z kolei Nikola Milanović od lat jest w świecie profesjonalnego i amatorskiego MMA. Przypomnijmy, że Nikola Milanović ma już za sobą pojedynek i to nie z byle kim, ponieważ z Mariuszem Pudzianowskim. Ówczesny ochroniarz federacji KSW, został awaryjnie umieszczony na karcie walk, w ostatnim momencie, ze względu na kontuzję rywala Mariusza Pudzianowskiego. Walka oczywiście nie potoczyła się po myśli Serba, który na co dzień żyje w Polsce.

Dziś jednak Nikola Milanović ma okazję do tego, aby podbić swój rekord. Jak wiedzą osoby obeznane w świecie MMA, Nikola Milanović od wielu lat zajmuje się żywnie treningami i według wielu osób, jest to bardzo trudny przeciwnik. Tym bardziej walka, która odbędzie się już w ten weekend, zapowiada się bardzo ciekawie!

Czytaj również:  Popek zawalczy na gołe pięści!