Wielka różnica wagi między Pudzianowskim a Khalidovem!

Dzisiejszego dnia, o godzinie 10:00 z rana, miało miejsce wczesne ważenie przed galą XTB KSW 77. Znamy już jego wyniki, które są ciekawe szczególnie w wypadku walki wieczoru, pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Mamedem Khalidovem. Okazuje się, że Pudzian jest o wiele cięższy od swojego przeciwnika! Jaki wpływ może to mieć na pojedynek?

Ważenie, które odbywało się o godzinie 10:00 rano, było niezwykle ciekawym wydarzeniem. Dlatego też, jako pierwsi na wadze, zameldowali się zawodnicy z main eventu. Samo ważenie jasno pokazało, kto przechodzi do kategorii wyżej, aby zawalczyć z Pudzianem. Okazało się bowiem, że Mariusz Pudzianowskie jest cięższy o 24,2kg od swojego oponenta. Czy to jednak faktycznie oznacza, że Mamed Khalidov jest w opałach?

Kliknij i Obstaw Khalidova albo Pudzianowskiego po kursie X100!

Wszystko zależy oczywiście od przebiegu walki i gameplanu, jednak kategoria ciężka często ma to do siebie, że zawodnicy ciężsi, mają sporą przewagę. Podobnie jest w MMA, gdzie zawodnik cięższy, może po prostu przeleżeć swojego przeciwnika. Jednak nie tym wypadku, ponieważ Mamed Khalidov to zawodnik szybki, zwinny i co najważniejsze, inteligentny. Skutkiem tego, z pewnością ma swój plan na ten pojedynek, a nam pozostaje czekać do jutra i oczekiwać, co Mamed wymyśli, przy tak sporej różnicy i sile ciosu, którą będzie dysponował Mariusz Pudzianowski!

Czytaj również:  Stipe Miocić nie zawalczy z Jonem Jonesem!