Wiadomo kiedy Robert Bryczek zawalczy w UFC!

Mamy to! Kolejny Polak prawdopodobnie zawalczy w największej federacji sportów mieszanych na świecie. Robert Bryczek został więc nieoficjalnie zapowiedziany w federacji UFC. Wszystko zgodnie z zapowiedziami insiderów, którzy informowali o takim przebiegu zdarzeń jeszcze w poprzednim tygodniu. Kiedy i z kim zawalczy Robert Bryczek? Sprawdźcie sami!

Nazwisko utalentowanego Roberta Bryczka łączone było z UFC już od dobrych kilku dni. Zawodnik kategorii średniej, może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu, które odnosił aż dla trzech organizacji. Pierw dla FEN, potem MMA Attack, a ostatnio dla czeskiego Octagonu.

Na dzień dzisiejszy wiadomo już, kiedy Polak zawalczy w organizacji UFC. Jak przekonują bardzo bliskie źródła, walka Roberta Bryczka odbędzie się już 23 września, podczas gali w Las Vegas. Przeciwnikiem Roberta Bryczka będzie Jacob Malkoun.

Warto jednak dodać, że nie są to jeszcze oficjalne informacje, z kanałów UFC. Informacje pochodzą jednak od insiderów, którzy są bardzo bliscy źródeł i którzy rzadko kiedy mylą się w sprawach organizacyjnych, federacji UFC.

Poniżej ostatni wpis, dostępny w tej sprawie:

Czytaj również:  Gala Fist Universe i jej kłopoty z wypłacalnością!