Według Najmana, Tomasz Adamek rozmawiał z High League!

Marcin Najman nie odpuszcza i próbuje udowodnić całemu światu, że walka z Tomaszem Adamkiem była bardzo blisko. Zawodnik High League poinformował także, że Tomasz Adamek miał okazję widzieć się z władzami High League i rozmawiać na temat potencjalnej walki. Jak całość widzi samozwańczy „Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”?

Marcin Najman nie owija w bawełnę i mówi o tym, jak wyglądały kulisy dogadywania jego prawdopodobnie niedoszłej już walki z Tomaszem Adamkiem.

Dodatkowo, Marcin Najman przypomina, że to Tomasz Adamek był zainteresowany walką i postawił mu warunki, na które to Marcin Najman postanowił się zgodzić. Co więcej, według Marcina Najmana, włodarze High League spotkali się z Tomaszem Adamkiem i ten powiedział im, że najwcześniejszy termin na walkę z Marcinem Najmanem to marzec 2024 roku.

Widać także, że Marcin Najman chciałby zdecydowanie szybciej zwieńczyć ten mały konflikt medialny, który w ostatnich dniach eksplodował, kiedy Tomasz Adamek postanowił odmówić walki, Marcinowi Najmanowi.

W opinii samego freak fightera, Tomasz Adamek czeka na to, aby umiejętności i możliwości fizyczne Marcina Najmana były jeszcze mniejsze.

Marcin Najman postanowił także skwitować wszystko w swoim stylu. Według niego, Tomasz Adamek mówił, że pokona go bez problemu, a teraz sam potrzebuje na przygotowania, 10 miesięcy czasu.

Czytaj również:  Artur Szpilka mówi o zaangażowaniu Mariusza Pudzianowskiego w walce!