Ważna walka wypada z gali UFC Austin!

Niestety, ale nie mamy zbyt dobrych wiadomości dla osób, które czekały na najbliższą galę organizowaną przez Ultimate Fighting Championship. Okazuje się, że bohater co-main eventu wypada z gali, a więc również ważna walka znika z rozpiski tego wydarzenia!

Gala organizowana przez Ultimate Fighting Championship odbędzie się już 2 grudnia 2023 roku w Moody Center w Austin w stanie Teksas. Walką wieczoru UFC Austin będzie pojedynek w wadze lekkiej między Beneilem Dariushem a Armanem Tsarukyanem. Jednak na tym nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy zaplanowali na wieczór. W czasie gali miała odbyć się też inna pięciorundowa walka, ale ostatecznie do niej nie dojdzie. Wszystko dlatego, że jeden z zawodników doznał kontuzji. Tym samym wypada z gali, a sama walka znika z rospiski.

Jak donosi portal MMAjunkie.com, z co-main eventu gali UFC Austin wypada Dan Hooker. Nowozelandczyk miał stoczyć walkę z Bobbym Greenem. Jednak Hooker doznał kontuzji ramienia i wypadł z zaplanowanego starcia. Oczywiście organizacja Ultimate Fighting Championship poszukuje nowego rywala dla Amerykanina. Jeśli się uda, to zostanie w rozpisce tego wydarzenia.

Warto przypomnieć, że Dan Hooker miał odbyć swoją walkę na gali UFC Austin po serii zwycięstw, które zaliczył z Claudio Puellesem i Jalinem Turnerem. Wcześniej zawodnik przegrał z Arnoledem Allenem w 2022 roku. Bobby Green również ma powody do dumy, ponieważ rozpoczął serię zwycięstw. Jak do tej pory Amerykanin wygrał z Grantem Dawsonem oraz Tonym Fergusonem. Czy do swojej kariery zawodowej dopisze kolejne zwycięstwo z serii? Możliwe! Liczymy zatem na to, że Ultimate Fighting Championship szybko znajdzie zastępstwo za Dan Hookera.

Czytaj również:  Pierwsza konferencja FAME 18 już za godzinę!