Walka wieczoru PRIME MMA SHOW 4 zapowiedziana!

Takiej bomby nie spodziewał się na wczorajszej konferencji PRIME MMA SHOW 3 dosłownie nikt! Kiedy Kasjusz Życiński postanowił ogłosić swoją pierwszą niespodziankę, sam zaczął kierować się w stronę miejsca, które na ogół jest wykorzystywane do face to face. Chwilę potem, na scenę PRIME SHOW MMA wszedł nikt inny jak Popek, który stanął naprzeciwko Don Kasjo!

Takiego zestawienia nie spodziewał się chyba nikt. Popek zawalczy na PRIME MMA, co z pewnością wzbudzi wiele kontrowersji i pytań. Były zawodnik KSW i wydawać by się mogło aktualny zawodnik FAME, musiał dostać zielone światło na to, aby wystąpić w PRIME. Skutkiem tego, zobaczymy go z Don Kasjo we wspólnym ringu.

W jakiej formule walka i kiedy?

Z pewnością kibiców zastanawiać będą głównie te kwestie. Na pierwszą z nich znamy odpowiedź, ponieważ sugerując się Instagramem PRIME MMA, walka odbędzie się jak zwykle, w boksie. Czy to oznacza, że Popek ma jakiekolwiek szanse w tym pojedynku? Do tej pory większość walka Dona Kasjo szła w jego stronę. Tym razem może być podobnie.

Natomiast na dzień dzisiejszy zostaje z pewnością zagadką to, kiedy zobaczymy obu panów w ringu. PRIME MMA 4 nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, choć może to wydarzyć się już w tą sobotę, bezpośrednio po zakończeniu gali PRIME 3.

Czytaj również:  Robert RS77 zatrzymany za narkotyki!