Walka Szeli – Popek coraz bardziej na froncie?

Popek w ostatnim wywiadzie bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat Piotrka Szeligi i przyznał, że jest to zawodnik, z którym chętnie zawalczyłby na pięści w federacji GROMDA, której to jest twarzą. Dziś mamy odpowiedź Piotrka Szeligi, która może sugerować, że taki pojedynek faktycznie zobaczymy w niedługim czasie.

W ostatnim wywiadzie Piotrka Szeligi, sam zainteresowany próbował uciekać od odpowiedzi, jeśli chodzi o potencjalne zestawienie. Kiedy jednak Szeliga dowiedział się, że sam Popek publicznie mówi o ich zestawieniu, od razu zmienił ton i nastawienie do tematu.

Piotr Szeliga wymieniał również formuły, w których mógłby dać walkę z Popkiem. Problem jest jednak tego typu, że aktualnie jedyną galą, na której mogą wystąpić obaj zawodnicy, jest GROMDA. W tym wypadku możliwa jest więc jedna opcja, czyli walka na gołe pięści. Na dzień dzisiejszy nie ma mowy nawet o tym, aby Popek mógł bowiem wrócić do FAME.

Zawodnik dodał również, że traktuje swojego ewentualnego przeciwnika, jako osobę z freak fightów, z którą ma realne szanse na wygrane. Nic dziwnego, ponieważ między zawodnikami jest duża dysproporcja wieku, na niekorzyść Popka, który coraz częściej doznaje kontuzji i który musi liczyć się ze zmianą pokoleniową, jeśli chodzi o zawody uderzane.

Na dzień dzisiejszy nie znamy jednak ani konkretnych dat, ani ustaleń między zawodnikami. Można się jednak spodziewać, że jeśli obaj dojdą do porozumienia, GROMDA szybko ogłosi takie zestawienie!

Czytaj również:  Czym są gale typu freak fight?