Walka Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev już we wrześniu!

Stało się! Mateusz Gamrot dostał swoją wymarzoną walkę w UFC. Jego przeciwnikiem będzie bardzo groźny Rafael Fiziev. Do walki dojdzie już we wrześniu, 2023 roku. Jest to kolejny, świetny pojedynek z Polakiem w roli głównej. Dzięki temu, UFC z pewnością będzie coraz częściej gościć na naszych ekranach. Nie możemy doczekać się tej walki!

Mateusz Gamrot długo musiał zabiegać o swojego przeciwnika. Już od pierwszych dni, kiedy to Rafael Fiziev został bez przeciwnika, Mateusz Gamrot zgłaszał swoją gotowość do pojedynku. Trochę to trwało, aby UFC wreszcie potwierdziło ten pojedynek. Niemniej jednak wiemy już, że Mateusz Gamrot zmierzy się ze swoim przeciwnikiem. Do walki dojdzie już 23 września, podczas gali UFC, która odbędzie się w Las Vegas. Co więcej, będzie to walka wieczoru!

Przypomnijmy, że Rafael Fiziev swój ostatni pojedynek toczył 18 marca, na gali UFC 286, która miała miejsce w Londynie. Fiziev przegrał w tym pojedynku ze świetnym Justinem Gaethjem, który świetnie poprowadził swój pojedynek i wygrał większościową decyzją sędziowską.

Dla Mateusza Gamrota jest to świetny przeciwnik, dzięki któremu będzie można walczyć o najwyższe cele. Pokonanie 6 w rankingu Fizieva z pewnością otworzy Mateuszowi Gamrotowi drogę do jeszcze większych pojedynków rankingowych.

Poniżej potwierdzenie pojedynku:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot proponuję walkę z Islamem Makhachevem!