Walka Don Diego – Balboa zapowiedziana!

Fani federacji GROMDA właśnie otrzymali potwierdzenie, że długo wyczekiwana walka pomiędzy Don Diego a Balboa, dojdzie już 6 maja, podczas gali GROMDA 13. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych main eventów na gali GROMDA, który z pewnością przykuję uwagę wielu fanów sportów uderzanych!

Wszystko dlatego, że obaj zawodnicy mieli już okazję walczyć ze sobą. Pojedynek nie zawiódł i sprawił, że dziś fani oczekują rewanżu. W poprzednim pojedynku pomiędzy tymi zawodnikami doszło do remisu, co jeszcze bardziej podjudza emocje, przed najbliższym zestawieniem. Tym razem nie ma możliwości remisu, tak więc zapowiada się nam prawdziwa jatka w ringu.

Warto dodać, że Don Diego aktywnie walczy w galach freak fightowych. Jest dopiero po walce, która miała miejsce na High League. Z kolei Balboa dzielnie ćwiczy do tego zestawienia i może się okazać bardziej świeższym graczem, jeśli chodzi o obu zawodników. Warto jednak wziąć pod uwagę, że Mateusz Kubiszyn stara się przygotować perfekcyjnie do każdego pojedynku, dlatego z jego strony nie będzie żadnego odpuszczenia w ringu.

Poniżej oficjalne potwierdzenie organizatorów:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot już informuje, z kim chce walczyć w najbliższej przyszłości!