USWM 32 na początku listopada w Łomży!

Przed nami kolejna gala organizowana przez federację USWM. Tym razem odbędzie się ona w Łomży i to już na początku listopada! Co dokładnie wiemy o tym wydarzeniu? Kto weźmie udział w gali USWM? Poniżej garść najważniejszych informacji!

USWM to podlaska federacja, która od pewnego czasu organizuje gale mieszanych sztuk walki. Z racji tego, że ostatnia gala, która miała miejsce w lipcu (USWM 31) w Grajewie, zakończyła się pełnym sukcesem, to szybko zaplanowano kolejną. Tym razem federacja USWM postanowiła ją zorganizować w Łomży. Warto zauważyć, że będzie to międzynarodowe wydarzenie z udziałem sportowców ze Słowacji i Litwy. Walki odbędą się w pięciu formułach – Boks Amatorski, K-1, MUAY-THAI, Grapplingu i MMA, więc w sumie na gali USWM 32 zobaczymy około dwunastu lub trzynastu pojedynków. Z zawodników krajowych zobaczymy między innymi Karola Żołowskiego, Krzysztofa Kułaka, Szymona Września, Jakuba Bońkowskiego, Krzysztofa Pietraszka i kilku innych.

W walce wieczoru, która będzie eliminatorem do walki o Mistrza Pas USWM, naprzeciw siebie staną Kamil ,, Bomba” Łebkowski i Hubert Sulewski. Przypomnijmy, że Łebkowski to były Mistrz PLMMA , który ostatnio stoczył walkę z Arturem Sowińskim na USWM 31. Hubert Sulewski to gospodarz z Łomży, który ostatnio występował na gali FEN 49, gdzie pokonał Dawida Borzęckiego.

Na USWM 32 odbędzie się również walka Mistrzowska o Pas USWM International w Grapplingu. Naprzeciw siebie stanie Jakub Bońkowsk (Olsztyn) i Damian Zorczykowski (Łomża).

Sama gala będzie prowadzona przez znanego konferansjera sztuk walki i komentatora Edwarda Durda. Sprzedaż biletów ruszyła od 10 października, więc warto się pośpieszyć, bo rozchodzą się w ekspresowym tempie.

Czytaj również:  Mamed Khalidov zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 77!