Umar Nurmagomedov może zawalczyć z Merabem Dvalishvilim!

Ależ to byłby pojedynek! UFC chce doprowadzić do pojedynku pomiędzy Merabem Dvalishim, a Umarem Nurmagomedovem. Byłoby to niezwykłe widowisko dla wszystkich kibiców mieszanych sztuk walk!

Zestawienie jest imponujące, ponieważ Umar Nurmagomedov jest aktualnie niepokonany i sam wyrażał chęć do walki z Merabem Dvalishvilim. Dodatkowo, sam zawodnik stwierdził, że matchmakerzy są zainteresowanie zestawieniem jego, z Dvalishvilim.

Według informacji zawodnika UFC, została zaproponowana mu taka walka. Co więcej, byłaby to walka wieczoru, która miałaby odbyć się już 13 maja. Umar Nurmagomedov dodał jednak na swoich mediach społecznościowych, że Merab aktualnie mierzy się z kontuzją i temat ich walki może powrócić w czerwcu, albo lipcu, 2023 roku. Bardzo możliwe, że walka będzie więc przymierzana na lipiec 2023 roku, kiedy to będzie odbywać się gala UFC 290!

Podobną informacje podał Merab, który potwierdził, że również dostał propozycję walki z Umarem. Walka z jego strony została również zaakceptowana, jednak aktualnie to jego zespół medyczny stwierdził, że do takiej walki nie może dojść, ze względu na stan zdrowotny zawodnika.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot już informuje, z kim chce walczyć w najbliższej przyszłości!