UFC wprowadza nowe ceny PPV!

UFC poinformowało właśnie o wzroście cen za swoje usługi PPV. Jest to już czwarta aktualizacja ceny, odkąd UFC związało się z ESPN. Z tej informacji, z pewnością nie będą zadowoleni amerykanie, którzy będą musieli kolejny raz dopłacać do swoich ulubionych, mieszanych sportów walk. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy zmiany w cenniku dla USA, wpłyną na zmiany cen w naszym kraju.

UFC od zawsze ceniło swoje usługi bardzo mocno. Niemniej jednak, aż cztery aktualizację cen w niedługim czasie, to dość spore wyzwanie dla wielu widzów, którzy mogą po prostu, odpuścić subskrypcję UFC. Od nowego roku, cena za gale UFC wzrośnie do 79,99 dolarów, co w przeliczeniu na polskiego złotego, daje nam kwotę zbliżoną do 350 złotych.

Z drugiej jednak strony, biorąc pod uwagę wszystkie te podwyżki, mogą one nie robić wielkiego wrażenia na osobach, które już kilkukrotnie miały podnoszone ceny za UFC i nadal pozostają przy federacji. Przypomnijmy bowiem, że w 2019 PPV wynosiło 59,99 dolarów. Jednak ta cena, od tamtego czasu, była podnoszona już kilkukrotnie. Co więcej, nie wiadomo, czy jest to ostatnia, tego typu podwyżka. Można nawet spodziewać się, że UFC będzie chciało podążać dalej tymi krokami, w najbliższym roku.

Czytaj również:  Brzeski vs Buday – kolejny Polak zadebiutował w UFC