UFC otwiera nabór do The Ultimate Fighter 32!

Organizacja Ultimate Fighting Championship otworzyła już nabór do trzydziestej drugiej edycji programu The Ultimate Fighter. Do telewizyjnego show mogą aplikować zawodnicy kategorii piórkowej oraz średniej!

The Ultimate Fighter 32 to program kreujący nowe, młode gwiazdy, które następnie toczą pojedynki dla największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Przez te wszystkie lata telewizyjne show wykreowało takie nazwiska jak Ryan Bader, Kamaru Usman, Roy Nelson, Tony Ferguson, czy Michael Bisping,

W ostatnich latach program nieco stracił na znaczeniu, ale wydaje się, że ten rok przyniesie zmiany. Wszystko dlatego, że zawodnicy do tej edycji mogą składać aplikacje online. Ostatecznych uczestników programu wyłonią matchmakerzy organizacji Ultimate Fighting Championship. To z pewnością otwiera furtkę zawodnikom z Polski, ponieważ dla wielu z nich wylot do Stanów Zjednoczonych na eliminacje mijał się z celem. Teraz jedyne, co muszą zrobić, to wypełnić formularz online i to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

The Ultimate Fighte 32 – jakie są wymagania?

Do nowej edycji programu The Ultimate Fighte mogą zgłaszać się zawodnicy w wieku od 21 do 34 lat, którzy mają możliwość wykonywania pracy w USA. Od potencjalnych uczestników wymaga się zaświadczenia o niekaralności, minimum trzech zawodowych walk na koncie i dodatniego rekordu. Poza tym trzeba też wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty i wysłać swoją aplikację w wyznaczonym czasie.

Czytaj również:  Kamil Minda wskazuje z kim chciałby zmierzyć się w kolejnej walce!