UFC on ESPN+ 90: Allen vs. Craig już w weekend!

Już w najbliższą sobotę organizacja Ultimate Fighting Championship powraca do Las Vegas z kolejnym wydarzeniem. Kto będzie jej bohaterem? Jak przedstawia się karta walk i gdzie będzie można obejrzeć transmisję z UFC on ESPN+ 90: Allen vs. Craig? Odpowiadamy!

Bohaterami walki wieczoru będą zawodnicy kategorii średniej – Brendan Allen i Paul Craig. Brendan Allen (22-5) zajmuje dziesiątą pozycję w rankingu Ultimate Fighting Championship i może pochwalić się znakomitą serią pięciu zwycięstw. Jego rywal, Paul Craig (17-6-1) to doświadczony zawodnik, który zapewnia naprawdę dobre show. Już ośmiokrotnie nagradzany był bonusem za Występ Wieczoru.

W kolejnym ciekawym pojedynku zobaczymy Michaela Moralesa (15-0) z Jakem Matthewsem. Michael Morales zanotował jak do tej pory trzy zwycięstwa dla Ultimate Fighting Championship. Teraz jego umiejętności sprawdzi weteran UFC, Jake Matthews (19-6). Swój ostatni pojedynek stoczył 29 lipca 2023 roku na UFC 291, gdzie pokonał w drugiej rundzie Darriusa Flowersa.

Podczas wydarzenia organizowanego przez UFC zawalczy też Chase Hooper (12-3-1), Amanda Ribas (11-4), Luana Pinheiro, Uros Medic (9-1), czy Jonny Parsons (9-3).

UFC on ESPN+ 90: Allen vs. Craig – gdzie oglądać?

Gala UFC on ESPN+ 90: Allen vs. Craig odbędzie się 18 listopada 2023 na UFC Apex w Las Vegas. Transmisja gali rozpocznie się o godzinie 20:00. Walki karty wstępnej można śledzić na UFC Fight Pass. Z kolei transmisja karty głównej będzie dostępna też na Polsat Sport i można śledzić starcia ulubionych zawodników od godziny 23:00.

Czytaj również:  KSW było zainteresowane Krzysztofem Zimnochem!