UFC i WWE oficjalnie razem jako TKO!

Stało się! Fuzja, o której mówiło się już od jakiegoś czasu, stała się faktem. Tym samym, organizacje UFC i WWE ogłosiły, że stają się jednością, wchodząc jednocześnie na nowojorską giełdę papierów wartościowych, jako TKO!

Jakie konkretnie efekty ma przynieść wspomniana fuzja? Nas, jako fanów, z pewnością interesuje to, iż między UFC a WWE będzie dochodziło do łatwych transferów, między zawodnikami. Skutkiem tego, obie federacje będą w stanie tworzyć bardziej szokujące zestawienia, ze swoimi zawodnikami w tle.

Skutkiem tego, Dana White będzie z pewnością zadowolony z efektów, ponieważ jak już wie część naszych czytelników, Dana White w przeszłości chciał werbować emerytowanych zawodników WWE. W wielu wypadkach chodziło o wielkie pieniądze, które windowane były przez zawodników, przez co UFC miało związane ręce. Dziś będzie nieco inaczej, ponieważ kontrakty zawodników jednej i drugiej federacji z pewnością ulegną zmianie w taki sposób, aby transfery były możliwe, w jak najłatwiejszy sposób.

Oczywiście, sam Dana White zwrócił uwagę, że zawodnicy jego federacji będą skupieni na walkach w UFC. Z kolei gwiazdy WWE będą miały okazję sprawdzić się także w oktagonie UFC. Z kolei Dana White zwrócił uwagę, że jeśli zawodnicy UFC będą chcieli zakończyć swoje kariery zawodowe, będzie czekało na nich miejsce właśnie w szeregach WWE.

Poniżej video z ogłoszenia spółki TKO:

Czytaj również:  Kolejny pretendent po walce Błachowicza jest znany!