UFC chce zorganizować walkę Zuckerberga i Muska!

W ostatnim czasie, na Twitterze doszło do całkiem ciekawej przepychanki. Rolę główną brali w niej udział Mark Zuckerberg, a także Elon Musk. Mowa o dwóch, najbardziej wpływowych ludziach aktualnych czasów, którzy są odpowiedzialni za media społecznościowe takie jak Facebook i Twitter. Obaj panowie postanowili wymienić się „uprzejmościami” właśnie na Twitterze. Mowa była o możliwości walki właśnie w oktagonie!

Całą sprawę bardzo szybko zauważył Dana White, który postanowił nie czekać i wejść między obu panów, aby zaproponować im najlepsze z możliwych warunków do walki.

Warto dodać, że Mark Zuckerberg aktualnie ma bardzo duże doświadczenie w sportach walk. Od kilku lat, zajmuje się czynnie walkami BJJ, które w ostatnim czasie zwieńczył także medalami (odpowiednio srebrny i złoty medal w różnych zawodach).

Dana White potwierdził, że kontaktował się już z jednym i drugim i z tego co podaje włodarz UFC, obaj panowie są gotowi na pojedynek ze sobą.

Według wiedzy którą udostępnił Dana White, Mark Zuckerberg był podobno bardzo zaskoczony tym, co proponuje Elon Musk i zapytał włodarza UFC, czy Elon Musk jest pewny tego, o co prosi. Dana White upewnił się, dzwoniąc do Elona Muska, który potwierdził mu, że jest gotowy do walki z Zuckerbergiem!

Dana White już teraz komentuje, że byłaby to największa walka w dziejach świata. Oprócz tego, Dana White już teraz wie, że padłyby wielkie rekordy sprzedaży PPV, natomiast obaj zawodnicy mogliby zgarnąć miliony dolarów, które można dodatkowo przeznaczyć na cele charytatywne.

Czy więc szykuje się nam walka w niedługim czasie? Bardzo możliwe!

To by była największa walka w historii świata. Większa, niż jakakolwiek, którą wcześniej zrobiliśmy. Pobiłaby wszelkie rekordy sprzedaży PPV, a ci goście zapewniliby miliony dolarów na cele charytatywne.

White jest przekonany o tym, że zestawienie Musk vs Zuckerberg przyciągnęłoby największą widownię w historii sportów walki. Dana wspomniał też starcie Mayweather vs McGregor, które jego zdaniem znalazłoby się daleko w tyle za pojedynkiem miliarderów.

Czytaj również:  Popek pokazuje mocny trening przed PRIME MMA 4!