UFC 5 oficjalnie zapowiedziane przez EA SPORTS!

Od premiery gry UFC 4, minęły już 3 lata. Fani MMA z każdym rokiem dopytują, kiedy wyjdzie nowy tytuł, który jest najważniejszą grą w świecie MMA na całym świecie. Jak dowiedzieliśmy się dziś, prace nad UFC 5 trwają, natomiast nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery gry. Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że jej pełna prezentacja jest ustalona na wrzesień 2023 – wtedy też mamy dowiedzieć się, kiedy premierę będzie mieć piąta część symulatora walk MMA.

Kiedy jest możliwa premiera UFC 5? Odpowiedź jest stosunkowo prosta. Jeśli gra zostanie zapowiedziana we wrześniu, bardzo możliwe, że „Elektronicy” będą chcieli wypuścić ją jeszcze w grudniu, tego samego roku. Jest to najbardziej sprzedażowy miesiąc, jeśli chodzi także i o świat gier. Bardzo możliwe, że są sytuację będą chcieli wykorzystać developerzy, aby dostarczyć nam swój produkt jeszcze w tym roku.

Na ten moment nie wiemy jednak, czego możemy spodziewać się w kolejnej odsłonie UFC. Wiemy natomiast, że wielu kibiców czeka chociażby na „Prime Mode”, który ma dać nam zdecydowanie bardziej brutalne zasady walk w grze. Dziś jednak trudno jest przewidywać, czy akurat te prośby fanów, będą brane pod uwagę.

Poniżej informacja wprost od źródła z Instagrama:

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk poznał nowego rywala!