UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski 2 – kiedy i gdzie oglądać galę?

Kiedy odbędzie się gala UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski 2? Gdzie można obejrzeć to wydarzenie? Przedstawiamy komplet informacji o godzinach transmisji wydarzenia z Abu Zabi!

W zeszłym tygodniu nastąpiło spore zamieszanie związane z najbliższą galą organizowaną przez światowego giganta MMA – Ultimate Fighting Championship (UFC). Jak się okazuje, w sobotniej gali UFC 294 w Abu Zabi nie zobaczymy Charlesa Oliveira i Paulo Costy, zawodników, którzy mieli wziąć udział w dwóch najważniejszych pojedynkach gali. Mistrz wagi lekkiej Islam Makhachev podejmie w rewanżu Alexandra Volkanovskiego, a przeciwnikiem Khamzata Chimaeva będzie Kamaru Usman. Rezerwowym do walki wieczoru pozostaje Mateusz Gamrot, który poleciał już do Abu Zabi i zrobi mistrzowski 155-funtowy limit.

Gdzie i kiedy oglądać UFC 294?

Gala UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski 2 odbędzie się w sobotę 21 października na Etihad Arena w Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 16:00 czasu polskiego od karty wstępnej, która będzie pokazywana na UFC Fight Pass. Transmisja z karty głównej UFC 294 rozpocznie się od godziny 20:00 na sportowym kanale Polsatu.

Czytaj również:  FEN miało problemy finansowe?