Tyson Fury wygrywa z Francisem Ngannou na punkty!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w kategorii średniej jest już za nami. Tyson Fury zmierzył się z Francisem Ngannou. Walka okazała się świetnym pomysłem, ponieważ trwała pełen dystans i sprawiła w oczach wielu znawców boksu, bardzo duże zaskoczenie. Wszystko dlatego, że Francis Ngannou walczył jak równy z równy, z królem boksu wagi ciężkiej. Sprawdźcie sami!

Walka, która była spisywana na stratę dla Francisa Ngannou, który stawiał swoje pierwsze kroki w boksie, okazała się hitem. Sam Kameruńczyk pokazał się ze świetnej strony w ringu, nokautując nawet Tysona Furego, który nie mógł w pełni pokazać swoich umiejętności, mając przed sobą tak wymagającego przeciwnika. Niestety, boks to dyscyplina, w której przeważa doświadczenie, tak więc kiedy Ngannou nie udało się znokautować Furego, można było spodziewać się, że werdykt pójdzie na jego korzyść.

Co ciekawe, walka na punkty została okraszona nie jednogłośnym decyzją sędziowską, co tylko pokazuje, jak bliska była to walka. Faktycznie Ngannou miał wiele świetnych okazji, którymi zaskoczył cały świat i pokazał, że jest w stanie w boksie walczyć z najlepszymi.

Jeśli nie mieliście okazji oglądać walki, poniżej zamieszamy najlepsze momenty:

Czytaj również:  Mirosław Okniński ostro do Ferrariego!