Tyson Fury typuje KO w walce Ngannou vs Wilder!

Ostatnia rozmowa udzielona przez Tysona Furego dla Fight Hub TV przyniosła nam kilka ciekawych informacji od samego zawodnika. Najciekawsze smaczki to oczywiście typowanie potencjalnej walki, czyli Ngannou vs Wilder która nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, lecz z dużym prawdopodobieństwem dojdzie do niej. Sprawdźcie co Tyson Fury miał do powiedzenia, na temat tego właśnie pojedynku. Zapraszamy!

Jak można było się spodziewać, Tyson Fury nie daje w tym pojedynku dużych szans Kameruńczykowi, który wywodzi się z MMA i przechodzi do świata boksu, który jest naturalną dyscypliną walk Wildera. Oczywiście Ngannou posiada również, ogromną siłę rażenia, więc jeśli trafi swojego przeciwnika, Wilder może być w dużych tarapatach.

Tyson Fury jednak nie sądzi, aby to Ngannou znokautował Wildera, który powinien bez problemu poradzić sobie w swojej płaszczyźnie, z takim przeciwnikiem. Tyson Fury dobrze wie o czym mówi, ponieważ mierzył się on już z Wilderem w przeszłości i wie, jaką siłą ciosu dysponuje zawodnik.

Co ciekawe, sam Wilder chciałby kolejnego pojedynku z Tysonem Fury. Sam Fury nie neguje takiego pojedynku twierdząc, że jeśli Wilder nie dostał dostatecznie mocno od niego, może w przyszłości dojdzie jeszcze do tego, aby zebrał kolejne bęcki w ringu.

Czytaj również:  CAVE MMA odpowiada Mirosławowi Oknińskiemu!