Tyson Fury proponuje walkę Francisowi Ngannou!

Tyson Fury jest bez wątpienia, jednym z najlepszych pięściarzy, w historii wagi ciężkiej. Postanowił on jednak zejść ze swojej standardowej formy walki i zaproponować pojedynek byłemu mistrzowi UFC, czyli Francisowi Ngannou.

Warto nadmienić, że w przeszłości Ngannou dogryzał Furemu i prowokował go do ewentualnej walki w boksie. O ile kiedyś była to opcja, która nie wchodziła w grę, dziś sytuacja zmienia się diametralnie i widać, że obie strony chcą takiej walki. Dzięki temu, walka tych dwóch, utalentowanych sportowców, wydaje się być jak najbardziej możliwa do realizacji.

Tyson Fury stwierdził w ostatnim wywiadzie, że wie o tym, iż Ngannou ma skończony kontrakt w UFC. Zaproponował więc, że jeśli Ngannou chce zarobić dodatkową, wielką kasę, wystarczy przyjść do Furego i zorganizować wielką walkę z ich udziałem. Walka miałaby być o miano, jak to stwierdził Fury o miano „największego skurwiela na tej planecie”.

Widać, że Tyson Fury chce maksymalnie podkręcić hype na taką walkę. Tym bardziej, że jest gotowy na walkę w klatce, mając na sobie czterouncjowe rękawice. Dodatkowo, Tyson Fury marzy sobie, aby ich sędzią był Mike Tyson!

O ile niektóre kwestie są z pewnością żartobliwe, widać, że Tyson Fury ma ochotę stoczyć bardzo widowiskową walkę, która zapadnie kibicom na długo w pamięci!

Czytaj również:  Dojdzie do walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!