Tsarukyan chce walki o pas UFC!

Arman Tsaruykan ma za sobą udany występ na UFC Austin, który z pewnością zapisze się w jego sportowej karierze. Ormianin szybko znokautował swojego rywala i teraz jest żądny kolejnych sukcesów! Jak stwierdził, chce walki o pas wagi lekkiej UFC!

Arman Tsaruykan zmierzył się z Dariushem w main evencie gali UFC on ESPN 52, która odbyła się w Austin. Ich pojedynek był naprawdę bardzo ciekawy, więc kibice również nie mogli narzekać na brak emocji. Ostatecznie to Tsaruykan okazał się lepszy, kończąc rywala już w pierwszej rundzie.

Po tej walce Arman Tsaruykan nie ukrywał swoich aspiracji i przyznał, że zasłużył na walkę o pas wagi lekkiej UFC. Dodał nawet, że ta walka należy mu się bardziej niż Charlesowi Oliveirze i chciałby się stanąć do niej naprzeciw Islama Makhacheva.

Warto przypomnieć, że Tsarukyan i Makhachev mieli okazję zmierzyć się ze sobą już w 2019 roku. Tsarukyan postawił wówczas swojemu przeciwnikowi bardzo wysoką poprzeczkę. Ostatecznie wygrał Rosjanin, ale po decyzji sędziów. Ultimate Fighting Championship wysłucha jego prośby? Czy też uważacie, że tak walka należy mu się bardziej, niż Charlesowi Oliveirze? A może woda sodowa uderzyła mu za bardzo do głowy?

Czytaj również:  Conor McGregor potwierdza dziś swój udział w UFC!