Trener Szyszko o trenerze Oknińskim!

Batalia pomiędzy trenerem Przemysławem Szyszką a Mirosławem Oknińskim trwa w najlepsze. W ostatnim czasie głos zabrał Mirosław Okniński, który postanowił zaproponować trenerowi Przemysławowi Szyszce, wraz z jego podopiecznym, Marcinem Dubielem, walkę. Dziś natomiast odpowiada trener Szyszko, który wprost mówi, że Mirosław Okniński boi się go, gdy obaj mijają się w kuluarach. Czy konflikt idzie więc w stronę walki w oktagonie?

W najnowszym wywiadzie dla MMA PL, trener Przemysław Szyszka został zapytany o bardzo gorącą sprawę, jaką jest jego konflikt z Mirosławem Oknińskim. Według trenera Szyszki, Mirosław Okniński przechodzi ze spuszczoną głową, gdy tylko się widzą. Co więcej, trener Szyszka powiedział wprost, że zaczepił Mirosława Oknińskiego, w celu uzyskania od niego konkretnych informacji, wobec swojej osoby. Co ciekawe, trener Szyszka chciał wyjaśnić animozje z Mirosławem Oknińskim, lecz nie przy pomocy siły, jak twierdzi dziś sam Mirosław Okniński.

Trener Szyszka potwierdza, że chodziło mu tylko o rozmowę z Mirosławem Oknińskim, który nie chciał wchodzić z nim w dyskusję słowną. Dodatkowo, trener Szyszka nie chce wchodzić z Mirosławem Oknińskim w żadne starcia. Dodał także, że nie jest wdzięczny Mirosławowi Oknińskiemu za cokolwiek prócz tego, że nie dostał płatności, za swoją walkę.

Co ciekawe, trener Szyszka wykluczył także możliwość pojedynku 2 na 2, w którym Mirosław Okniński nie weźmie udziału. Według trenera, nie ma on nic ani do syna Mirosława Oknińskiego, ani do Amadeusza Ferrariego. Na sam koniec, trener Szyszka podsumował, że eskalacja tego konfliktu nie ma sensu, ponieważ może wyniknąć z tego coś złego.

Czytaj również:  Mirek Okniński rekomenduje Piotra Świerczewskiego do walki w MMA!