Trener Raubo mocno na temat zachowania Najmana w klatce Clout MMA!

Echa ostatniej walki Marcina Najmana słychać aż do dziś. Co prawda, wiele osób nie wypowiadało się na temat kolejnego, bardzo krótkiego występu Marcina Najmana w klatce. Do głosu postanowił dojść jednak trener Raubo, który jest uznanym analitykiem sportów uderzanych, w naszym kraju. Jakie jest jego zdanie na temat ostatniej walki Marcina Najmana? Sprawdźcie sami!

Jak wiadomo, trener Raubo nie lubi się zbytnio wypowiadać na temat pojedynków, które nie są w obszarze jego zainteresowań. Ostatni wywiad dla TV Reklama uwzględnił jednak ten temat i to pytanie.

Trener Raubo w swoim stylu odpowiedział, że tego pojedynku nie można uznać jako walka. W opinii trenera Raubo, pojedynek Marcina Najmana można oznaczyć jako chwilowe „przebywanie”, bądź też „pokazywanie się” w klatce. Jak zauważa trener Raubo, Marcin Najman po prostu, pojawia się na chwilę w klatce. Więcej czasu zajmuje mu wejście i zejście z niej.

Dodatkowo, trener Raubo wydał oficjalny komunikat do Fonfary, przypominając, że leżącego się nie bije. Co ciekawe, trener zauważył, że Marcin Najman mógł leżeć dowolną ilość czasu, ponieważ nie miał na tyle odwagi, aby odsłonić twarz po to, aby klepać w matę, na znak przerwania pojedynku.

Można spodziewać się, że po tych słowach, Marcin Najman niedługo odpowie trenerowi, za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Czytaj również:  Marcin Najman potwierdził występ na High League 6!