Trener Okniński pewny swojego syna w walce z Normanem Parke!

Mirosław Okniński to osoba, której nikomu nie trzeba przedstawiać w świecie MMA. Popularny w Polsce trener, postanowił wypowiedzieć się na temat nadchodzącej walki jednego z jego synów. Przypomnijmy bowiem, że do klatki powróci Adam Okniński, który zawalczy z Normanem Parke!

Warto przypomnieć, że początkowo Mirosław Okniński był przeciwny temu zestawieniu, o czym mówił w jednym z wywiadów. Federacja PRIME postanowiła jednak zestawić jego syna ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Normanem Parke, który powraca do Polski, na swoje kolejne pojedynki MMA.

Pomimo tego, Adam Okniński wraz ze swoim ojcem, postanowili wziąć tą walkę. Jak wiadomo, trener Okniński lubi brać pojedynki, w których jego zawodnik ma przewagę. Jednak tym razem wydaje się, że sytuacja zgoła się zmieni, ponieważ jego syn wraca aż po 7 letniej przerwie. Skutkiem tego, będzie musiał wykazać się bardzo mocną kondycją i mocnymi nerwami, podczas samego pojedynku.

Jak Mirosław Okniński widzi całą walkę swoimi oczami?

Według słynnego już w Polsce trenera, sam pojedynek jest bardzo medialny, co jest bardzo istotne dla federacji i zawodników, którzy dzięki temu faktowi, otrzymują spore gaże. Co więcej, wcale nie skreśla on swojego syna, ponieważ według trenera, ten może sprawić bardzo sporą niespodziankę. Według trenera, atutem jego syna jest siła, która pozwala mu nokautować cięższych od siebie przeciwników.

Kolejnym atutem Adama mają być ciężkie treningi, które będą przemawiać za nim w klatce. Adam boksuje mocno i potrafi podłączyć sporo cięższych od siebie przeciwników, pomimo dużych rękawic. Obaj panowie w tym aspekcie oczekują atutu syna, podczas samej walki.

Warto przypomnieć, że na temat formy samego Normana niewiele wiadomo w aktualnym momencie. Aktualnie konto Instagramowe zawodnika jest zmienione na prywatne…

Czytaj również:  Soroko jednak wraca do PRIME MMA!