Trener Okniński na temat walki Pudzianowski – Khalidov!

Za dokładnie dwa dni będziemy napawać się galą XTB KSW 77, która zbliża się wielkimi krokami. Najważniejszym tematem tej gali jest oczywiście main event, czyli walka Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. Na temat tej walki, postanowił wypowiedzieć się znany i ceniony, trener Mirosław Okniński. Jak on widzi tą walkę? Sprawdźcie sami!

Trener Mirosław Okniński znany jest z tego, że bez ceregieli wypowiada się na temat pojedynków. Zarówno przed nimi, jak i po, komentuje na gorąco najważniejsze zestawienia w polskim MMA i nie tylko. Tym razem, postanowił wypowiedzieć się na temat main eventu gali XTB KSW 77.

Według Mirosława Oknińskiego, zdecydowanym faworytem tej walki jest Mamed Khalidov. Jak twierdzi trener, jest oczywiście nikła szansa na to, że to Pudzian wzniesie rękę do góry, lecz są to szanse marginalne. Pomimo tego, trener nadal przystaje twardo przy tym, że to Mamed wygra najbliższe starcie tytanów.

Mirosław Okniński postanowił skomentować także zdjęcie kontuzjowanej nogi, które wrzucił Mariusz Pudzianowski. Według jego teorii, mogła to być specjalna zagrywka, jednak finalnie uznał to po prostu, za żart Mariusza.

Warto przypomnieć, że trener Mirosław Okniński bardzo dobrze zna predyspozycje do walki Mariusza Pudzianowskiego, którego był trenerem, kiedy Mariusz Pudzianowski stawiał pierwsze kroki w MMA.

Poniżej cały wywiad z Mirosławem Onińskim, wykonany dla FANSPORT TV:

Czytaj również:  Wielka różnica wagi między Pudzianowskim a Khalidovem!