Trener o możliwym powrocie Joanny Jędrzejczyk do oktagonu!

Temat powrotu Joanny Jędrzejczyk do oktagonu UFC powraca co jakiś czas. Wszystko dzięki migawkom z treningów Joanny, czy też wypowiedzi, które napływają z jej środowiska, bądź od niej samej. W ostatnim wywiadzie dla TVP Sport zadbał sam trener Joanny Jędrzejczyk. Mike Brown wypowiedział się odnośnie jej powrotu do klatki. Zapraszamy!

Mike Brown powiedział wprost, że Joanna Jędrzejczyk bardzo lubi trenować i sparować. Robi to cały czas, co nie oznacza, że musi brać kolejne walki, ponieważ nie brakuje jej pieniędzy. Brakuje jej jednak rywalizacji, która cały czas musi być z nią, ponieważ tylko wtedy, Joanna jest zadowolona.

Na samym końcu Mike Brown poinformował, że bardzo trudno jest przewidzieć przyszłość i to, jak potoczą się losy Joanny Jędrzejczyk. Dodał także, ze na ten moment bardzo trudno mówić o samym planie powrotu do oficjalnych walk. Wydaje się więc, ze Joanna Jędrzejczyk będzie trenować sobie w zaciszu, aby podtrzymać swoją dyspozycję. Może kiedyś, kiedy dojdzie do bardzo mocnego zestawienia, wtedy Joanna Jędrzejczyk postanowi wrócić. Dziś jednak, jest to tylko sfera marzeń wszystkich fanów Joanny.

Czytaj również:  Adam Okniński bardzo mocno na temat Alana Kwiecińskiego!